SKI AREÁL DOLNÍ LOMNÁ
mimo provoz
Zobrazit na:

Magazín o lyžování

Branná - to pravé místo pro rekreaci

Láká vás představa týdne stráveného někde na horách? Přemýšlíte o víkendu v horách? Hledáte areál vhodný pro rodinu s dětmi? Navšivte s rodinou středisko Branná.

Tanvaldský Špičák - příjemně překvapil

Chcete se naučit na prkně? Nevíte na jakou sjezdovku vyrazit? Zkuste ski areál Tanvaldský Špičák!

Zimní středisko Tesák

Láká vás představa týdne stráveného někde na horách? Nevíte kam na Silvestra? Nevíte na jakou sjezdovku vyrazit? Zkuste středisko Tesák a užijte si tu pravou českou lyžovačku!

Severka - ideální pro rodiny s dětmi

Nevíte kde strávit vánoční prázdniny? Hledáte místo s krásnou přírodou? Navštivte ski areál Severka a užijte si tu pravou českou lyžovačku!

Zimní středisko Lázeňský vrch

Milujete snowboarding? Sháníte to pravé místo pro zimní dovolenou? Nevíte na jakou sjezdovku vyrazit? Navštivte ski areál Lázeňský vrch a užijte si tu pravou českou lyžovačku!

Areál Horní Guntramovice ostudu neudělal

Chcete naučit své děti lyžovat? Potřebujete tip na dobrý ski areál? Přijeďte si užít zimní radovánky do střediska Horní Guntramovice.

Třeštík – Celnica - ideální pro rodiny s dětmi

Chcete se naučit na prkně? Nevíte kam na Silvestra? Hledáte ty nejlepší sjezdovky? Zkuste ski areál Třeštík – Celnica!

Kam na víkendovou lyžovačku?

Zima se blíží. Blíží se čas výběru zimní dovolené. Vyrazíte raději do Česka nebo do zahraničí? Rozhodují především finance. Mají však zahraniční střediska nad těmi našemi opravdu navrch?

Skalka - lyžaři si přijdou na své

Hledáte areál vhodný pro rodinu s dětmi? Zimní areál Skalka je pro vás to pravé.

Areál Železná Ruda - Belveder ostudu neudělal

Trávíte rádi čas na sjezdovkách? Přemýšlíte o víkendu v horách? Hledáte ty nejlepší sjezdovky? Zkuste ski areál Železná Ruda - Belveder!

Rusava - ideální pro snowboardisty

Nevíte co v zimě dělat? Co takhle se naučit lyžovat? Hledáte areál vhodný pro rodinu s dětmi? Zimní areál Rusava je pro vás to pravé.

Severák - velké zlepšení

Trávíte rádi čas na sjezdovkách? Zkuste ski areál Severák!

Karasín - to pravé místo pro rekreaci

Lyžujete rádi? Přemýšlíte o víkendu v horách? Nevíte na jakou sjezdovku vyrazit? Přijeďte navštívit areál Karasín a užijte si zimní radovánky naplno!

Příprava před odjezdem na hory

Zimní dovolená na horách se snadno může změnit v průšvih, stačí podcenit přípravu. Věcí, co se mohou pokazit je spousta. Co je ale ještě horší, vy se ztrapníte před svoji drahou polovičkou a jako chlap selžete! Chcete vědět jak se připravit? V tomto krátkém článku se pokusím shrnout ty nejběžnější problémy.

Ski areál Žacléř - Prkenný Důl

Chcete se naučit na prkně? Přemýšlíte o víkendu v horách? Hledáte ten nejlepší zimní areál v ČR? Přijeďte navštívit areál Žacléř - Prkenný Důl a užijte si zimní radovánky naplno!

Jimramov - příjemně překvapil

Máte rádi zimní sporty? Nevíte kde strávit vánoční prázdniny? Potřebujete tip na dobrý ski areál? Zkuste středisko Jimramov a užijte si tu pravou českou lyžovačku!

Kvalita od českých výrobců sportovního oblečení

Jedete po letech konečně zase na hory? Chcete se na stará kolena pořádně oháknout a netrhnout si ostudu? Tápete a neorientujete se v nových trendech? Velmi kvalitní sportovní oblečení je vyráběno právě u nás. Některé české firmy si jsou dokonce tak jisté kvalitou svých výrobků, že nabízejí zákazníkům nadstandardní tříletou záruku. V současné době si mnoho firem své oblečení nechává testovat špičkovými evropskými sportovci, kteří kvalitu sportovního oblečení dokážou ocenit nejlépe.

Areál Partutovice ostudu neudělal

Nevíte co v zimě dělat? Co takhle se naučit lyžovat? Přemýšlíte o víkendu v horách? Potřebujete tip na dobrý ski areál? Přijeďte navštívit areál Partutovice a užijte si zimní radovánky naplno!

Radějov Štěpničky - lyžaři si přijdou na své

Láká vás představa týdne stráveného někde na horách? Hledáte areál vhodný pro rodinu s dětmi? Navšivte s rodinou středisko Radějov Štěpničky.

Ski areál Klema

Lyžujete rádi? Přijeďte navštívit areál Klema a užijte si zimní radovánky naplno!

Zimní středisko Aldrov

Nemůžete najít vhodný areál? Navštivte ski areál Aldrov a užijte si tu pravou českou lyžovačku!

Nezdice - příjemně překvapil

Nevíte na jakou sjezdovku vyrazit? Přijeďte si užít zimní radovánky do střediska Nezdice.

Ski areál Branná - pro rodiny s dětmi téměř ideální

Chtěli byste se naučit lyžovat? Nevíte do kterého ski areálu vyrazit? Branná pro vás jistě bude to pravé.

Zimní středisko Praděd

Nevíte co v zimě dělat? Co takhle se naučit lyžovat? Sháníte to pravé místo pro zimní dovolenou? Nemůžete najít vhodný areál? Navšivte s rodinou středisko Praděd.

Vydejte se do Českého Krumlova, má skutečně co nabídnout.

K největším lákadlům patří bezesporu v naší zemi město Český Krumlov. Každým rokem do Krumlova zavítá několik desítek tisíc jak tuzemských, tak i zahraničních hostů. Město se může pochlubit historickou částí s renesančními fasádami domů, malebnými uličkami a zákoutími, meandrující řekou Vltavou a především překrásným zámkem s přilehlou rozsáhlou zahradou a otáčivým divadelním hledištěm. Český Krumlov je také vodáckým rájem, vodáci z tábořiště v Novém Spolí pokračují skrze tři sjízdné jezy směrem do Zlaté Koruny a mohou obdivovat krásy historického centra přímo z vodní hladiny. Kromě vodáckých zážitků jsou ovšem pozoruhodné i okolní přírodní scenérie a vyhlídková místa. Kdo přijede do Krumlova vlakem, ten může jeho krásy obdivovat již od silnice, nedaleko nádraží. Nádraží se nachází totiž na kopci, poměrně vysoko nad městem, odkud je nádherný výhled na zámek a část historického centra.

WEBKAMERA

Předpověď počasí

Zítra
Pondělí 17.6.

°C
°C
Úterý
18.6.2024

°C
°C
Středa
19.6.2024

°C
°C
Čtvrtek
20.6.2024

°C
°C