SKI AREÁL DOLNÍ LOMNÁ
mimo provoz
Zobrazit na:

Rusava - ideální pro snowboardisty

Nevíte co v zimě dělat? Co takhle se naučit lyžovat? Hledáte areál vhodný pro rodinu s dětmi? Zimní areál Rusava je pro vás to pravé. Areál se nachází daleko od ostatních areálů, je tak ideální volbou pro lidi, kteří bydlí v jeho blízkosti a je bohatě vybaven. Na své si tak přijde každý.

V areálu se nachází dvojice vleků a děti či začínající lyžaři ocení lano. Velká škoda je pouze to, že ve středisku najdeme pouze jednu sjezdovku. Děti můžete odložit do lyžařské školky a sami se věnovat lyžování naplno. Zkušení instruktoři v lyžařské škole Vám pomohou zvládnout nástrahy lyžování či snowboardingu. Buďte však opatrní, horská služba to sem má daleko. Pokud Vám z lyžování vyhládne, můžete se občerstvit přímo pod sjezdovkou. Můžete si dát např. bramboráčky a kulajdu. Pokud zde budete lyžovat delší dobu, je možné, že vás místní terén začne trochu nudit, to se dá vyřešit návštěvou sousedního střediska. Njebližší je Svah Zlín.

Toto středisko si zaslouží kladné hodnocení. Areál dokáže splnit potřeby většiny průměrných lyžařů. Pouze personál by mohl být o něco málo vstřícnější. S klidným svědomím jsme se rozhodli ohodnotit areál na 74%. Areál si určitě neudělal ostudu a také na jeho návštěvnících je to vidět.

Pokud rádi machrujete na lyžích bez helmy, tak bez čepice se v mrazech neobejdete. Vyberte si z široké nabídky v nákupní galerii Aktivnipohyb.cz s sekci pánské zimní čepice.

WEBKAMERA

Předpověď počasí

Zítra
Pondělí 17.6.

°C
°C
Úterý
18.6.2024

°C
°C
Středa
19.6.2024

°C
°C
Čtvrtek
20.6.2024

°C
°C