SKI AREÁL DOLNÍ LOMNÁ
mimo provoz
Zobrazit na:

Severka - ideální pro rodiny s dětmi

Nevíte kde strávit vánoční prázdniny? Hledáte místo s krásnou přírodou? Navštivte ski areál Severka a užijte si tu pravou českou lyžovačku! Areál se nachází v Beskydech a je bohatě vybaven. Na své si tak přijde každý.

Můžete využít trojici vleků. Muldy a různé nerovnosti na svahu jsou upravovány denně. Děti můžete odložit do lyžařské školky a sami se věnovat lyžování naplno. V areálu se také nachází lyžařská škola. Je libo snowpark? Zde jej samozřejmě také mají! O Vaši bezpečnost se stará horská služba, která sídlí přímo v areálu. Na sjezdovce se také nachází stánek rychlého občerstvení. Vyzkoušet můžete řízečky a zelňačku. Návštěvníky přiváží a odváží skibus.

Jaký je tedy náš konečný verdikt? Nijak nevybočuje z běžných standartů. Závažných nedostatků je zde hodně. Personál je poměrně vstřícný. Průměrný areál si zasloží průměrné hodnocení: 61% - to je náš verdikt. Doufáme, že příští rok budeme moci dát ještě lepší známku.

Trpíte na bolest kloubů, což Vás limituje při sportovních aktivitách? Chcete zase aktivně lyžovat nebo snowbordovat? Pohyb bez bolesti, to je kloubní výživa PEMAMED! Několik druhů kvalitních doplňků stravy z Vás opět postaví na nohy a vrátí do života plného sportu, tudíž i lyžování a běžkování.

WEBKAMERA

Předpověď počasí

Zítra
Pátek 31.5.

°C
°C
Sobota
1.6.2024

°C
°C
Neděle
2.6.2024

°C
°C
Pondělí
3.6.2024

°C
°C