SKI AREÁL DOLNÍ LOMNÁ
mimo provoz
Zobrazit na:

Severák - velké zlepšení

Trávíte rádi čas na sjezdovkách? Zkuste ski areál Severák! Areál se nachází v Jizerských horách a nabízí široké spektrum služeb. Každý si tak přijde na své.

Lyžaři v tomto areálu oceňují především 10 sedačkových lanovek.. Přijít na lyžovačku můžete i večer, sjezdovky jsou osvětleny. A co když nebude sněžit? Stačí když bude mrznout, od toho jsou zde sněhová děla. Děti můžete odložit do lyžařské školky a sami se věnovat lyžování naplno. Zkušení instruktoři v lyžařské škole Vám pomohou zvládnout nástrahy lyžování či snowboardingu. Pokud jste ortodoxní lyžař, místní snowpark pravděpodobně nevyužijete, ale snowboardistům by se mohl líbit. Horská služba sídlí poměrně daleko, buďte proto obzvlášťe opatrní! Hlad můžete zahnat v místním bufetu Ochutnat můžete česnečku či kulajdu.

Pokud by vás lyžování náhodou začalo nudit, můžete navšívit nějakou zajímavost v okolí. Za vidění stojí Zámek Sychrov.

Jak tedy arál ohodnotit? Provozovatel areálu by se mohl snažit přece jen o něco víc. Areál má pár much. Lepší hodnocení než 50% si areál prostě nezaslouží. Nezbývá než doufat, že se provozovatel nedostatky v příštích sezónách napraví, toto středisko má určitě šanci dostat se na špičku.

Čtěte také: Severák - to pravé místo pro rekreaci Tento článek přesně potvrzuje moje zkušenosti.

WEBKAMERA

Předpověď počasí

Zítra
Pátek 31.5.

°C
°C
Sobota
1.6.2024

°C
°C
Neděle
2.6.2024

°C
°C
Pondělí
3.6.2024

°C
°C