SKI AREÁL DOLNÍ LOMNÁ
mimo provoz
Zobrazit na:

Karasín - to pravé místo pro rekreaci

Lyžujete rádi? Přemýšlíte o víkendu v horách? Nevíte na jakou sjezdovku vyrazit? Přijeďte navštívit areál Karasín a užijte si zimní radovánky naplno! Areál se nachází na Vysočině a nabízí široké spektrum služeb. Každý si tak přijde na své.

Ve středisku najdete jeden vlek. Areál má pouze jednu sjezdovku. Díky osvětlení těchto sjezdovek můžete využít nočního lyžování. Artilerie sněžných děl vyřeší případný problém s nedostatkem sněhu. Rolba vyjíždí na svah denně. Zkušení instruktoři v lyžařské školce pomohou vašim dětem zvládnout první krůčky na lyžích či snowboardu. V areálu se také nachází lyžařská škola. Zaskákat si můžete ve snowparku. Horská služba sídlí poměrně daleko, buďte proto obzvlášťe opatrní! Pokud Vám z lyžování vyhládne, můžete se občerstvit přímo pod sjezdovkou. Vyzkoušet můžete kulajdu či horkou čokoládu.

Jak tedy arál ohodnotit? Areál musíme hodnotit jako naprosto průměrný. Objevili jsme zde sice spoustu drobných nedostatků, ale ty nejsou nijak závažné. Je vidět, že provozovatel se snaží. Celkově jsme se rozhodli udělit hodnocení 61%. Doufáme, že příští rok budeme moci dát ještě lepší známku.

Chcete, aby Vás na svahu nikdo nepřehlédl? S našimi barevnými čapkami to nehrozí! Nakupute si dámské zimní čepice za skvělé ceny! Již od 160 Kč může být Vaše!

Čtěte také: Zimní středisko Karasín Tento článek přesně potvrzuje moje zkušenosti.

WEBKAMERA

Předpověď počasí

Zítra
Sobota 20.7.

°C
°C
Neděle
21.7.2024

°C
°C
Pondělí
22.7.2024

°C
°C
Úterý
23.7.2024

°C
°C