SKI AREÁL DOLNÍ LOMNÁ
mimo provoz
Zobrazit na:

Areál Horní Guntramovice ostudu neudělal

Chcete naučit své děti lyžovat? Potřebujete tip na dobrý ski areál? Přijeďte si užít zimní radovánky do střediska Horní Guntramovice. Areál se nachází v Jeseníkách.

Ve středisku najdete jeden vlek a děti či začínající lyžaři ocení lano. Velká škoda je pouze to, že ve středisku najdeme pouze jednu sjezdovku. Přijít na lyžovačku můžete i večer, sjezdovky jsou osvětleny. Pokud na lyžích ještě příliš neumíte, můžete si najmout instruktora z místní lyžařské školy, který Vám s výukou pomůže. Lyžování je náročné, odpočinout si můžete např. v místním bufetu. Každý hladový krk jistě potěší gulášek nebo bramboráčky.

Pokud vám zbyde čas, můžete navštívit nějakou pozoruhodnost v okolí. Milovníci hradů nesmí přijít o pohled na zasněžený Outdoor centrum Helfštýn, který se nachází ve vzdálenosti 32km od areálu.

Jak tedy arál ohodnotit? Areál je spíše průměrný. Areál má pár much. Chybí nám zde především koplexní služby. Rozhodli jsme se pro udělení průměrných 48%. Nezbývá než doufat, že se provozovatel nedostatky v příštích sezónách napraví, toto středisko má určitě šanci dostat se na špičku.

WEBKAMERA

Předpověď počasí

Zítra
Pondělí 17.6.

°C
°C
Úterý
18.6.2024

°C
°C
Středa
19.6.2024

°C
°C
Čtvrtek
20.6.2024

°C
°C