SKI AREÁL DOLNÍ LOMNÁ
mimo provoz
Zobrazit na:

Branná - to pravé místo pro rekreaci

Láká vás představa týdne stráveného někde na horách? Přemýšlíte o víkendu v horách? Hledáte areál vhodný pro rodinu s dětmi? Navšivte s rodinou středisko Branná. Areál se nachází v Jeseníkách a je nadstandartně vybaven. Každý si tak přijde na své.

Páteří ski areálu je jedna sedačková lanovka. Dále v areálu můžete využít dvojici vleků a děti či začínající lyžaři ocení lano. Artilerie sněžných děl vyřeší případný problém s nedostatkem sněhu. Muldy a různé nerovnosti na svahu jsou upravovány 2x denně. Děti můžete odložit do lyžařské školky a sami se věnovat lyžování naplno. Pokud na lyžích ještě příliš neumíte, můžete si najmout instruktora z místní lyžařské školy, který Vám s výukou pomůže. Hlad můžete zahnat v místním bufetu Můžete si dát např. uzená cigára či řízečky.

Pokud budete mít chuť poohlídnout se také po okolí, nejdete zde spoustu zajímavých míst. Pokud si rádi prohlížíte muzejní exponáty, navšivte Klášterní kostel. Stojí za vidění.

Středisko můžeme ohodnotit kladně. Závažných nedostatků je poměrně málo hodně. Oceňujeme především obrovskou vstřícnost personálu. Nechceme středisko vychvalovat do nebes, ale méně než 71% prostě dát nemůžeme.

WEBKAMERA

Předpověď počasí

Zítra
Pátek 31.5.

°C
°C
Sobota
1.6.2024

°C
°C
Neděle
2.6.2024

°C
°C
Pondělí
3.6.2024

°C
°C