SKI AREÁL DOLNÍ LOMNÁ
mimo provoz
Zobrazit na:

Zimní středisko Lázeňský vrch

Milujete snowboarding? Sháníte to pravé místo pro zimní dovolenou? Nevíte na jakou sjezdovku vyrazit? Navštivte ski areál Lázeňský vrch a užijte si tu pravou českou lyžovačku! Areál se nachází v Jeseníkách a je bohatě vybaven. O zábavu tak nebude nouze.

V areálu můžete využít dvojici vleků a děti či začínající lyžaři ocení lano. Pokud se Vám sjezdovky budou líbit, můžete se na ně vrátit i večer a využít možnosti nočního lyžování. Středisko disponuje systémem umělého zasněžování. Muldy a různé nerovnosti na svahu jsou upravovány 2x denně. Děti můžete odložit do lyžařské školky a sami se věnovat lyžování naplno. Pokud na lyžích ještě příliš neumíte, můžete si najmout instruktora z místní lyžařské školy, který Vám s výukou pomůže. Skáčete na prkně? Místní snowpark je na to ideálně vybaven. Buďte však opatrní, horská služba to sem má daleko. Lyžování je náročné, odpočinout si můžete např. v místním bufetu. Můžete si dát např. bramboračku nebo párek v rohlíku. Skibus, který ve středisku jezdí, hodnotíme jako velké plus.

Jak tedy arál ohodnotit? Provozovatel areálu by se mohl snažit přece jen o něco víc. Areál bohužel nedokáže splnit potřeby náročnějších lyžařů. Areál by potřeboval několik větších investic. Rozhodli jsme se pro udělení průměrných 70%.

WEBKAMERA

Předpověď počasí

Zítra
Pátek 31.5.

°C
°C
Sobota
1.6.2024

°C
°C
Neděle
2.6.2024

°C
°C
Pondělí
3.6.2024

°C
°C