SKI AREÁL DOLNÍ LOMNÁ
mimo provoz
Zobrazit na:

Areál Železná Ruda - Belveder ostudu neudělal

Trávíte rádi čas na sjezdovkách? Přemýšlíte o víkendu v horách? Hledáte ty nejlepší sjezdovky? Zkuste ski areál Železná Ruda - Belveder! Areál se nachází na Šumavě a nabízí široké spektrum služeb. O zábavu tak nebude nouze.

V areálu se nachází trojice vleků a jedno lano. Díky osvětlení těchto sjezdovek můžete využít nočního lyžování. Málo sněhu? Okolní kopce mohou být klidně holé, ale zde mají tolik děl, že si s nepřízní počasí hravě poradí. Muldy a různé nerovnosti na svahu jsou upravovány denně. Děti můžete odložit do lyžařské školky a sami se věnovat lyžování naplno. Pokud na lyžích ještě příliš neumíte, můžete si najmout instruktora z místní lyžařské školy, který Vám s výukou pomůže. Na sjezdovkách je nutné dodržovat bezpečnostní pravidla, horská služba má základnu daleko. Na sjezdovce se také nachází stánek rychlého občerstvení. Vyzkoušet můžete kulajdu nebo horkou čokoládu. Návštěvníky přiváží a odváží skibus.

Nijak nevybočuje z běžných standartů. Pro velmi náročného lyžaře to zde prostě není, začátečníci si však na své přijít mohou. Celkově jsme se rozhodli udělit hodnocení 66%. Nezbývá než doufat v ještě lepší zítřky.

Čtěte také: Železná Ruda - Belveder - ideální pro rodiny s dětmi Tento článek přesně potvrzuje moje zkušenosti.

WEBKAMERA

Předpověď počasí

Zítra
Pátek 31.5.

°C
°C
Sobota
1.6.2024

°C
°C
Neděle
2.6.2024

°C
°C
Pondělí
3.6.2024

°C
°C