SKI AREÁL DOLNÍ LOMNÁ
mimo provoz
Zobrazit na:

Skalka - lyžaři si přijdou na své

Hledáte areál vhodný pro rodinu s dětmi? Zimní areál Skalka je pro vás to pravé. Areál se nachází daleko od ostatních areálů, je tak ideální volbou pro lidi, kteří bydlí v jeho blízkosti a nabízí široké spektrum služeb. O zábavu tak nebude nouze.

V areálu najdete trojici vleků. Sjezdovky nabízejí možnostost nočního lyžování. Za méně příznivého počasí jsou sněhová děla schopna vyprodukovat stovky tun umělého sněhu. Rolba vyjíždí na svah denně. Pokud si s výcvikem svých ratolestí nevíte rady, pomůže vám dětská lyžařská školka. V areálu se také nachází lyžařská škola. Místní bufet nabízí širokou nabídku jídel. Vyzkoušet můžete hamburger či smažák.

Konečný verdikt by majitele určitě potěšil. Areál je velmi nadprůměrný. Pokud hledáte kvalitní areál, do tohoto střediska se určitě přijeďte podívat. Kvalita zázemí je nadstandartní. Nechceme středisko vychvalovat do nebes, ale méně než 71% prostě dát nemůžeme.

Chcete, aby Vás na svahu nikdo nepřehlédl? S našimi barevnými čapkami to nehrozí! Vyberte si z široké nabídky v nákupní galerii Aktivnipohyb.cz s sekci pánské zimní čepice.

WEBKAMERA

Předpověď počasí

Zítra
Úterý 12.12.

°C
°C
Středa
13.12.2023

°C
°C
Čtvrtek
14.12.2023

°C
°C
Pátek
15.12.2023

°C
°C