SKI AREÁL DOLNÍ LOMNÁ
mimo provoz
Zobrazit na:

Tanvaldský Špičák - příjemně překvapil

Chcete se naučit na prkně? Nevíte na jakou sjezdovku vyrazit? Zkuste ski areál Tanvaldský Špičák! Areál se nachází v Jizerských horách a je nadstandartně vybaven. Každý si tak přijde na své.

Páteří ski areálu je jedna sedačková lanovka. Dále můžete využít 5 vleků. Je libo nočního lyžování? Sjezdovky jsou osvětleny. Dětem, které na lyžích ještě nestály, pomůže s učením speciální vybavení tohoto areálu. Udržení rovnováhy na lyžích se děti nejlépe naučí na lyžařském koberci. Pokud si s výcvikem svých ratolestí nevíte rady, pomůže vám dětská lyžařská školka. V areálu se také nachází lyžařská škola. O Vaši bezpečnost se stará horská služba, která sídlí přímo v areálu. Pokud Vám z lyžování vyhládne, můžete se občerstvit přímo pod sjezdovkou. Každý hladový krk jistě potěší česnečku či smažák.

Jaký je tedy náš konečný verdikt? Areál je spíše průměrný. Objevili jsme zde sice spoustu drobných nedostatků, ale ty nejsou nijak závažné. 68% - to je známka, kterou jsme se rozhodli areál ohodnotit. Doufáme, že příští rok budeme moci dát ještě lepší známku.

WEBKAMERA

Předpověď počasí

Zítra
Pátek 31.5.

°C
°C
Sobota
1.6.2024

°C
°C
Neděle
2.6.2024

°C
°C
Pondělí
3.6.2024

°C
°C