SKI AREÁL DOLNÍ LOMNÁ
mimo provoz
Zobrazit na:

Třeštík – Celnica - ideální pro rodiny s dětmi

Chcete se naučit na prkně? Nevíte kam na Silvestra? Hledáte ty nejlepší sjezdovky? Zkuste ski areál Třeštík – Celnica! Areál se nachází v Beskydech.

Ve středisku najdete jeden vlek. Areál má pouze jednu sjezdovku. Díky osvětlení těchto sjezdovek můžete využít nočního lyžování. Svah je upravován dle potřeby . Horská služba sídlí poměrně daleko, buďte proto obzvlášťe opatrní! Lyžování je náročné, odpočinout si můžete např. v místním bufetu. Ochutnejte řízečky nebo smažený sýr. S lyžemi se nemusíte táhnout. K dopravě můžete využít skibus.

Pokud by vás lyžování náhodou začalo nudit, můžete navšívit nějakou zajímavost v okolí. Pokud si rádi občas vyrazíte do muzea, nedaleko se nachází Muzeum Frenštát pod Radhoštěm.

Středisko nemůžeme ohodnotit příliš kladně, ale záporné hodnocení si také nezaslouží. Areál bohužel nedokáže splnit potřeby náročnějších lyžařů. Pokulhává také ochota personálu. Lepší hodnocení než 71% si areál prostě nezaslouží. Nezbývá než doufat, že se provozovatel nedostatky v příštích sezónách napraví, toto středisko má určitě šanci dostat se na špičku.

Napadl čerstvý prašan a Vy byste rádi vyrazili na lyže, ale vaše peněženka i účet zejí prázdnotou? Věděli jste, že Vám může rychle pomoci půjčka do výplaty? Zažádejte si o peníze ihned a mějte je již za pár minut na účtu. A nyní Vám už nic nebrání si užívat krásná panoramata českých hor.

WEBKAMERA

Předpověď počasí

Zítra
Pátek 31.5.

°C
°C
Sobota
1.6.2024

°C
°C
Neděle
2.6.2024

°C
°C
Pondělí
3.6.2024

°C
°C